TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Add Server
sk: Pridať server

en: minutes
sk: minúty
