Teamspeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani
