Teamspeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj
