TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај
