TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: hours
sv: timmar

en: days
sv: dagar

en: Add Server
sv: Lägg till server

en: minutes
sv: minuter
