TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: days
te: రోజులు
