TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች
