TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes
