TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Statistics
bg: Статистики

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Server name
bg: Име на сървър
