TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana
