TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Server name
ca: Nom del servidor

en: Legend
ca: Llegenda
