TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: 1 day | @count days
cy[0]: 1 diwrnod
