TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Statistics
de: Statistiken

en: 1 minute | @count minutes
de[0]: 1 Minute
de[1]: @count Minuten

en: 1 hour | @count hours
de[0]: 1 Stunde
de[1]: @count Stunden

en: 1 day | @count days
de[0]: 1 Tag
de[1]: @count Tage

en: Add Server
de: Server hinzufügen

en: Make default
de: Als Standard festlegen

en: Server name
de: Servername

en: Channels
de: Kanäle

en: Legend
de: Legende

en: Make Default
de: Als Standard festlegen

en: edit server
de: Server bearbeiten
