TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་
