TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: 1 minute | @count minutes
eo[0]: 1 minuto
eo[1]: @count minutoj

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj
