TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Statistics
et: Statistika

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Add Server
et: Lisa server
