TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: 1 minute | @count minutes
eu[0]: minutu 1
eu[1]: @count minutu

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun
