TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Statistics
fi: Tilastot

en: 1 minute | @count minutes
fi[0]: 1 minuutti
fi[1]: @count minuuttia

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: 1 day | @count days
fi[0]: 1 päivä
fi[1]: @count päivää

en: Server name
fi: Palvelimen nimi

en: Legend
fi: Selite
