TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: 1 minute | @count minutes
gl[0]: 1 minuto
gl[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días
