TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Statistics
it: Statistiche

en: 1 minute | @count minutes
it[0]: ! minuto
it[1]: @count minuti

en: 1 hour | @count hours
it[0]: 1 ora
it[1]: @count ore

en: 1 day | @count days
it[0]: 1 giorno
it[1]: @count giorni

en: Server name
it: Nome server

en: Channels
it: Canali
