TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Statistics
jv: Statistik

en: 1 minute | @count minutes
jv[0]: 1 menit
jv[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina
