TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: 1 minute | @count minutes
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე
