TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ
