TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Statistics
ku: ئامار

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ
