TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: 1 hour | @count hours
mr[0]: १ तास
mr[1]: @count तास

en: 1 day | @count days
mr[0]: १ दिवस
mr[1]: @count दिवस
