TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Statistics
nl: Statistieken

en: 1 minute | @count minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Make default
nl: Maak standaard

en: Server name
nl: Servernaam

en: Channels
nl: Kanalen

en: Legend
nl: Legenda
