TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Statistics
pl: Statystyki

en: 1 minute | @count minutes
pl[0]: 1 minuta
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Server name
pl: Nazwa serwera

en: Channels
pl: Kanały

en: Legend
pl: Legenda
