TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: 1 minute | @count minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: @count minúty
sk[2]: @count minút

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Add Server
sk: Pridať server
