TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: 1 hour | @count hours
ta[0]: 1 மணி
ta[1]: @count மணிக்கூர்

en: 1 day | @count days
ta[0]: 1 நாள்
ta[1]: @count நாட்கள்
