TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Statistics
th: สถิติ

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: 1 day | @count days
th[0]: 1 วัน
th[1]: @count วัน
