TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Statistics
uk: Статистика

en: 1 minute | @count minutes
uk[0]: @count хвилина
uk[1]: @count хвилини
uk[2]: @count хвилин

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Add Server
uk: Додати сервер

en: Make default
uk: Зробити типовим

en: Server name
uk: Назва сервера

en: Channels
uk: Канали

en: Uptime
uk: Час роботи

en: Legend
uk: Легенда

en: Online since
uk: У мережі з

en: add server
uk: додати сервер
