TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla
