TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Statistics
be: Статыстыка

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён
