TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Statistics
cs: Statistiky

en: 1 minute | @count minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: @count minuty
cs[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Channels
cs: Kanály

en: Legend
cs: Legenda
