TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Statistics
da: Statistik

en: 1 minute | @count minutes
da[0]: 1 minut
da[1]: @count minutter

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: 1 day | @count days
da[0]: 1 dag
da[1]: @count dage

en: Add Server
da: Tilføj server

en: Make default
da: Gør til standard

en: Server name
da: Servernavn

en: Channels
da: Kanaler

en: Uptime
da: Oppetid

en: Legend
da: Beskrivelse

en: Make Default
da: Gør til standard

en: Default is 9987
da: Standard er 9987

en: Default is 10011
da: Standard er 10011

en: Online since
da: Online siden

en: view ts3
da: vis ts3

en: You do not have permission to delete this server.
da: Du har ikke tilladelse til at slette denne server.

en: You do not have permission to make this server the default.
da: Du har ikke tilladelse til at gøre denne server til standardserveren.

en: You do not have permission to edit this server.
da: Du har ikke tilladelse til at redigere denne server.

en: You do not have permission to add a server.
da: Du har ikke tilladelse til at tilføje en server.

en: A name to easily identify your TeamSpeak server
da: Et navn der gør dig i stand til at genkende din TeamSpeak-server

en: TeamSpeak IP address
da: TeamSpeak IP-adresse

en: IP address of your TeamSpeak server
da: IP-adressen til din TeamSpeak-server

en: TeamSpeak port
da: TeamSpeak-port

en: Users online: @online/@maxusers
da: Brugere online: @online/@maxusers
