TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: 1 minute | @count minutes
gu[0]: 1 મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો
