TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: days
he: ימים

en: Add Server
he: הוספת שרת
