TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: hours
hu: órák

en: days
hu: napok

en: minutes
hu: perc

en: Uptime
hu: Üzemidő
