TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր
