TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Statistics
lv: Statistika

en: 1 minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Add Server
lv: Pievienot serveri

en: Legend
lv: Leģenda
