TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Statistics
mn: Статистик

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр
