TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: 1 minute | @count minutes
ne[0]: 1 minute
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन
