TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Statistics
ro: Statistici

en: 1 minute | @count minutes
ro[0]: un minut
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: o oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: o zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile
