TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Statistics
ru: Статистика

en: 1 minute | @count minutes
ru[0]: @count минута
ru[1]: @count минуты
ru[2]: @count минут

en: 1 hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: 1 day | @count days
ru[0]: @count день
ru[1]: @count дня
ru[2]: @count дней

en: Add Server
ru: Добавить сервер

en: Make default
ru: Установить по умолчанию

en: Server name
ru: Название сервера

en: Channels
ru: Каналы

en: Legend
ru: Легенда

en: add server
ru: добавить сервер
