TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: 1 minute | @count minutes
tr[0]: 1 dakika
tr[1]: @count dakika

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Server name
tr: Sunucu adı

en: Legend
tr: Gösterge (lejand)
