TeamSpeak 3 (6.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: 1 hour | @count hours
ur[0]: ۱ گھنٹہ
ur[1]: @count گھنٹے

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن
