Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Search
ar: بحث

en: Import
ar: استيراد

en: Add term
ar: إضافة مصطلح

en: Delete term
ar: حذف المصطلح

en: Edit vocabulary
ar: حرر المعجم

en: Editor
ar: محرر
