Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Search
cs: Hledat

en: Add term
cs: Přidat termín

en: Edit vocabulary
cs: Upravit slovník
