Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Add term
dz: ཐ་སྙད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Edit vocabulary
dz: མིང་ཚིག་ཞུན་དག་རྐྱབས་
