Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Add term
el: Προσθήκη όρου

en: Edit vocabulary
el: Τροποποίηση λεξιλογίου

en: Editor
el: Επεξεργαστής
